300 TL ve Üzeri Alışverişlerde Türkiye'nin Her Yerine Ücretsiz Kargo
    Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Hakkımızda

 

 

 

  

 2019 yılında sadece bir fikir olarak ortaya çıkan"YASOMİ" markası, 2021 itibariyle İsa İletişim güvencesiyle hayat buldu. YASOMİ markamızla teknolojik ürünlerle hayatı daha konforlu hale getirme hedefiyle yola çıktık ve bu amacımızı gerçeğe dönüştürmek için pazarlama ve distribütörlük alanında sağlam adımlar attık. Gelişen teknolojik trendlere ayak uydurarak ürün çeşitliliğimizi artırdık. Yılmadık siz değerli tüketicilerimizin talepleri doğrultusunda kendimizi geliştirmek için kararlı bir şekilde çalıştık.

Şirketimizin kuruluşundan bu yana temel ilkelerimizden ödün vermeden yolumuzda ilerleme katettik, müşteri odaklı, güvenilirlik, inovasyon ve doğa dostu üretim ilkelerimizle işimize dört elle sarıldık. Bu ilkeleri benimseyerek, günlük yaşamı kolaylaştırmayı ve modern teknolojilerle yeni standartlar belirleme hedefiyle çalışıyoruz. Bu ilkeler doğrultusunda Vizyonumuz, teknolojik ve inovatif ürünlerle tüketicilerimizin  hayatlarını kolaylaştırmaktır.

Misyonumuz ise yüksek kaliteli ürünler sunarak müşteri ihtiyaçlarını karşılamak, sektöre yön vermek ve çalışanlarımızın gelişimine destek olmak. Sosyal sorumluluk projeleriyle topluma , canlı ekosistemine katkıda bulunarak sorumlu bir marka olarak hareket etmektir.

YASOMİ markası olarak müşteri memnuniyetine ve kaliteye büyük bir önem veriyoruz. Ürünlerimizi tasarlarken estetik, işlevsellik ve dayanıklılığı birleştirerek kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıkartan faktörleri göz önünde bulunduran ürünler seçiyoruz.

YASOMİ olarak, sektördeki liderlik hedefiyle güçlü bir şekilde  faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken, müşterilerimize ve personellerimize karşı dürüst, şeffaf ve saygılı bir yaklaşımla sonsuz bir başarı hikayesi yazma yolunda ilerliyoruz. 

 

 

E-Bültene Kaydolun
Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun.